Obsługa fanpage

Prowadzenie firmowego Fanpage na Facebooku to nie lada wyzwanie. Zlecenie tego przypadkowej osobie, bądź samodzielne publikowanie nieregularnych i niespójnych treści mogą bardzo negatywnie wpłynąć na wizerunek naszej firmy.
Poprowadzimy Twój Fanpage kreatywnie oraz kompleksowo. Dobierzemy różnorodne treści, które stworzą dobry wizerunek Twojej marki oraz wpłyną pozytywnie na odbiór firmy, a co za tym idzie - zwiększą liczbę Klientów.

Kopia Orange and Grey Network Communications Solutions Logo

Poznaj nasze zalety

Autorski i jakościowy content

Tworzymy treści, które są wolne od jakichkolwiek błędów językowych oraz ortograficznych. Umiejętnie angażujemy czytelników, nakłaniając ich do interakcji oraz budując społeczność.

Legalne grafiki

Jeśli dostarczane przez Ciebie materiały nie są wystarczające, wtedy sięgamy do naszych zdjęć stockowych. Kupujemy je na odpowiednich licencjach aby móc ich bezpiecznie używać i rozpowszechniać.

Dobrze dobrana grupa docelowa

Na samym początku współpracy określamy tzw. personę, czyli wzór idealnego potencjalnego klienta. Robimy to, by mieć pewność, że publikowane treści będą odpowiadać interesującej nas grupie.

Konkurencyjne ceny

Udowadniamy, że niska cena może iść w parze z najwyższą jakością. Nie przepłacaj w tych trudnych czasach za prowadzenie firmowego Facebooka.

Jasne warunki współpracy

Nie mamy zamiaru wiązać Cię umową na długie miesiące. W każdym momencie możesz podjąć decyzję o zakończeniu współpracy. Zadowolenie z jakości usług ma utrzymywać naszych klientów, nie długoterminowe umowy.

Dbanie o wizerunek firmy

Rzetelnie zadbamy o wizerunek Twojej firmy na facebooku, aktywnie odpowiadając na pojawiające się komentarze oraz dbając o wizualną oraz treściwą spójność profilu. Starannie dobierzemy komunikaty zamieszczane na fanpage, aby Twoja marka od razu kojarzyła się z pozytywnymi odczuciami.

Kontakt

Jeśli masz dodatkowe pytanie dotyczące oferty bądź chcesz się czegoś dowiedzieć –  napisz do nas lub zadzwoń.

694-982-827

bok@pgproject.pl

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Kontakt

Jeśli masz dodatkowe pytanie dotyczące oferty bądź chcesz się czegoś dowiedzieć –  napisz do nas lub zadzwoń.

694-982-827

bok@pgproject.pl

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Explore
Drag